40 DNÍ NA VRÁCENÍ
Jen u nás!
DOPRAVA ZDARMA!
Objednávky nad 849 Kč

INABA

INABA logo
Inaba je rodinná společnost pocházející z Japonska, která existuje již více než 200 let. Vyrábí pamlsky a krmivo pro psy a kočky. Nabízí nízkokalorické výrobky bez obilovin, konzervačních látek a umělých barviv. Maso ve výrobcích vždy pochází z volně chovaných kuřat a hlubinných ryb ulovených udržitelným způsobem, který je certifikován jako bezpečný pro delfíny.

Ukázat Kategorie

zobrazit filtry

Životní fáze
Hmotnost obalu (kg)
  • 0
  • 2
Od Od –
Velikost mazlíčka
Druh bílkovin
Pro jakého mazlíčka
Cena
Druh
1 2 3
-45%
Churu Varieties Tuna 40x14g tuńczyk dla kota
INABA Churu Varieties Tuna 40x14g tuňák pro kočku

*****

547 Kč (976.79 Kč / kg)
999 Kč
-94%
Churu Cat kremowy przysmak dla kota kurczak i krab 56 g
INABA Churu Cat Chicken & Crab 4x14g
64 Kč (1066.67 Kč / kg)
999 Kč
-96%
CIAO Chicken fillet grilled Filet z kurczaka w bulionie z przegrzebków 25 g
INABA CIAO Cat Chicken Fillet v mušlím vývaru 25 g

*****

42 Kč (1400.00 Kč / kg)
999 Kč
-97%
INABA CIAO Stew Kuřecí pokrm 40g
INABA CIAO Stew Kuřecí pokrm 40g
32 Kč (800.00 Kč / kg)
999 Kč
-97%
INABA CIAO Stew Pokrm z kuřete a lososa 40g
INABA CIAO Stew Pokrm z kuřete a lososa 40g
34 Kč (850.00 Kč / kg)
999 Kč
1 2 3