40 DNÍ NA VRÁCENÍ
Jen u nás!
DOPRAVA ZDARMA!
Objednávky nad 849 Kč

Zpřesnit vyhledávání

HILL'S akce -10% při nákupu 2 stejných velkých pytlů

Akce HILL'S -10 % sleva při nákupu 2 velkých pytlů krmiva

AKCE HILL'S – ušetřete 10 % při nákupu 2 velkých pytlů krmiva!

Dopřejte svému mazlíčkovi kvalitní výživu od značky Hill's Pet Nutrition a nakupujte výhodněji.
Vyberte si 2 velká balení krmiva Hill's pro psy nebo kočky a získejte 10% slevu na celý nákup.
Prémiové receptury vytvořené s ohledem na potřeby vašeho mazlíčka – pro zdravý život, dostatek energie a spokojené každý den.

Nečekejte a využijte akci ještě dnes!

Nakupte 2 velká balení Hill's se slevou -10 %.
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic + Mobility 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3994 Kč

3593 Kč (149.70 Kč / kg)
3992 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine U/D Urinary Care 2 x 10 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3018 Kč

2707 Kč (135.33 Kč / kg)
3008 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Digestive Care i/d Canine Low Fat Chicken 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3700 Kč

4386 Kč (182.76 Kč / kg)
4873 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine j/d 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3608 Kč

3129 Kč (130.37 Kč / kg)
3477 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine c/d Multicare Chicken 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3450 Kč

2997 Kč (124.89 Kč / kg)
3330 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet w/d Diabetes Care Chicken Adult 2x10 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 2865 Kč

2606 Kč (130.28 Kč / kg)
2896 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Derm Complete 2 x 12 kg krmivo pro posílení kůže psů

Nejnižší cena za 30 dní: 3808 Kč

3593 Kč (149.70 Kč / kg)
3992 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet k/d Canine 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3502 Kč

3186 Kč (132.76 Kč / kg)
3540 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine d/d Duck & Rice 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3285 Kč

3129 Kč (130.37 Kč / kg)
3477 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Gastrointestinal Biome krmivo pro psy s kuřetem 2 x 10 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3260 Kč

2964 Kč (148.19 Kč / kg)
3293 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Sensitive i/d Activ Biome Canine 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3932 Kč

3509 Kč (146.19 Kč / kg)
3899 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet k/d + Kidney and Mobility 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3747 Kč

3609 Kč (150.39 Kč / kg)
4010 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet r/d Weight Reduction with Chicken Adult 2 x 10 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 2778 Kč

2659 Kč (132.96 Kč / kg)
2954 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet i/d Activ Biome Digestive Care Chicken Dog 2x12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3318 Kč

3480 Kč (145.00 Kč / kg)
3867 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic 2 x 12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3822 Kč

3355 Kč (139.81 Kč / kg)
3728 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine l/d Liver Care 2 x 10 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 2924 Kč

2568 Kč (128.41 Kč / kg)
2853 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine Derm Defense 2x12 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3585 Kč

3313 Kč (138.03 Kč / kg)
3681 Kč
-10%
HILL'S Prescription Diet Canine z/d Ultra Allergen Free 2x10 kg

Nejnižší cena za 30 dní: 3932 Kč

3724 Kč (186.21 Kč / kg)
4138 Kč