40 DNÍ NA VRÁCENÍ
Jen u nás!
DOPRAVA ZDARMA!
Objednávky nad 849 Kč

LEONARDO

LEONARDO logo

Leonardo je na trhu již více než 50 let. Vytváří produkty pro kočky v nejvyšší německé kvalitě.
Vlhká a suchá krmiva pro kočky značky Leonardo jsou založena na složkách živočišného původu s malým podílem obilovin. Díky tomu jsou krmiva přizpůsobena nutričním potřebám daného druhu.

Krmiva Leonardo

.

Mezi krmivy Leonardo si můžete vybrat z:

.
    Podrobnosti, které se dají využít při přípravě potravin, jsou např.
  • sáčky s vlhkým krmivem
  • .
  • konzervy s vlhkým krmivem
  • suché krmivo
  • .


Doplňková krmiva jsou přizpůsobena věku nebo speciálním potřebám koček a jsou k dispozici:
.
    Podložky pro kočky, např.
  • Krmiva Leonardo pro dospělé kočky
  • .
  • Krmiva Leonardo pro koťata
  • .
  • Light verze krmiva pro kočky s nadváhou
  • .
  • Krmivo pro kočky velkých plemen
  • .
  • Krmivo pro kočky bez obilovin
  • .



Krmiva jsou k dostání v mnoha příchutích, s přísadami - zeleninovými nebo ovocnými a také s bylinkami. Každá kočka si tak může najít svou oblíbenou příchuť.

K uchování krmiv se používají přírodní antioxidanty. Neobsahují umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

Leonardo je sesterská značka Belcando - výrobce špičkových produktů pro psy.

Ukázat Kategorie

zobrazit filtry

Životní fáze
Hmotnost obalu (kg)
  • 0
  • 15
Od Od –
Druh bílkovin
  • Ukázat vše
Speciální požadavky
Pro jakého mazlíčka
Cena
Druh
1 2
LEONARDO Čisté kuře 85 g
36 Kč (400.00 Kč / kg)
LEONARDO Čistá krůta 85 g
36 Kč (400.00 Kč / kg)
LEONARDO Čisté hovězí 85 g

***

36 Kč (400.00 Kč / kg)
LEONARDO Masové menu 85 g
38 Kč (422.22 Kč / kg)
LEONARDO Kachna se sýrem 85 g

***

36 Kč (400.00 Kč / kg)
LEONARDO Cat Kitten 7,5 kg

****

1137 Kč (151.60 Kč / kg)
LEONARDO Cat Adult Duck 15 kg
2044 Kč (136.27 Kč / kg)
LEONARDO Adult Lamb 15 kg
1924 Kč (128.27 Kč / kg)
LEONARDO Adult Light 7,5 kg
1098 Kč (146.40 Kč / kg)
LEONARDO Kitten Poultry 85 g

****

39 Kč (433.33 Kč / kg)
LEONARDO Adult Lamb 7,5 kg

*****

1134 Kč (151.20 Kč / kg)
LEONARDO Adult Fish 15 kg
1924 Kč (128.27 Kč / kg)
LEONARDO Cat Adult Duck 7,5 kg

****

1088 Kč (145.07 Kč / kg)
LEONARDO Adult Maxi GF 7,5 kg
1316 Kč (175.47 Kč / kg)
LEONARDO Adult Fish 7,5 kg
1109 Kč (147.87 Kč / kg)
LEONARDO Cat Senior 7,5 kg
1226 Kč (163.47 Kč / kg)
LEONARDO Adult GF Salmon 7,5 kg
1328 Kč (177.07 Kč / kg)
LEONARDO Adult Complete 32/16 15 kg
1580 Kč (105.33 Kč / kg)
LEONARDO Kitten GrainFree 7,5 kg

*****

1168 Kč (155.73 Kč / kg)
LEONARDO Fresh Beef & Poultry 4 kg
1148 Kč (287.00 Kč / kg)
LEONARDO Bohaté na játra 200 g

*****

37 Kč (185.00 Kč / kg)
LEONARDO Kitten Poultry 16 x 85 g
624 Kč (458.82 Kč / kg)
1 2