40 DNÍ NA VRÁCENÍ
Jen u nás!
DOPRAVA ZDARMA!
Objednávky nad 849 Kč

ORIJEN

ORIJEN logo

Orijen vytvořil novou třídu krmiva pro psi a kočky podle vzoru jejich evoluční adaptace na stravu bohatou na maso. Složení je čerstvé a přírodní, pochází od osvědčených a důvěryhodných dodavatelů a zahrnuje podlehlá vejce, ryby ulovené ve volné přírodě, drůbež ve volném výběhu a další maso z místních farem.

Společnost disponuje úrodnou zemědělskou půdou, pastvinami a rozsáhlými ranči. To vše zajišťuje dostupnost a kontrolu čerstvých a kvalitních surovin od zasetí až po sklizeň a následné zpracování na krmivo. Maso pochází z veterinárně kontrolovaných zařízení.
Krmiva se vyznačují mimořádně vysokým obsahem masa a jejich mottem je odrážet kvalitu, čerstvost a rozmanitost masa, na které jsou psi a kočky biologicky přizpůsobeni.

Sortiment značky Orijen

.

Řada Orijen pro psy se skládá z:

.

- suché krmivo: Puppy, Puppy Love, Original, Six Fish, Regional Red, Tundra, Fit & Trim, Senior
- mražené pamlsky: Adult Dog, Regional Red, Tundra

.


Řada krmiv Orijen pro kočky je:

.

- suché krmivo: Kočka & kotě, Šest ryb, Regional Red, Tundra, Fit & amp; Trim
- mražené pamlsky: Original, Šest ryb, Regional Red, Tundra, Romney Lamb, Wild Boar

.

Co jsou to krmiva Orijen?

.

To, co odlišuje všechna krmiva Orijen, je
- bohatost masa a bílkovin: krmiva obsahují přibližně 85 % masa a 38 - 44 % bílkovin
- nezkombinované čerstvé suroviny: 2/3 výrobků jsou čerstvé nebo syrové a pouze 1/3 je dehydrolyzovaná při nízkých teplotách
- bohatý výběr masa: anguský skot, divočák, bizon, jehněčí, prase, búrská koza, jelen, kuře Cobb, kachna, krůta, sardinky, makrela, štikozubec, platýs, sleď, mořský jazyk, okoun
- nízký obsah sacharidů a glykemický index: suché krmivo obsahuje nejnižší možný obsah sacharidů 20 % a glykemický index do 1,5

Maso použité v krmivu Orijen je oficiálně vhodné k lidské spotřebě.

Orijen se může pochlubit mnoha oceněními a vyznamenáními, včetně Leadship Awards "Food Innovation" - 2014,Top Pick Cat Food Brand - 2015, Top 10 Best Dog Food Brands - 2015,Innovation Award - 2015, Alberta Award of Distinction - 2015 a 2016, Excellence in Canine Pet Food - 2015 a 2016 a mnoho dalších.
.

Ukázat Kategorie

zobrazit filtry

Životní fáze
Hmotnost obalu (kg)
  • 0
  • 23
Od Od –
Velikost mazlíčka
Druh bílkovin
  • Ukázat vše
Speciální požadavky
Pro jakého mazlíčka
Cena
Druh
1 2
ORIJEN Original Dog 11.4 kg

*****

2079 Kč (182.37 Kč / kg)
ORIJEN Cat & Kitten 5.4 kg

*****

1397 Kč (258.70 Kč / kg)
ORIJEN Regional Red 11.4 kg

*****

2615 Kč (229.39 Kč / kg)
ORIJEN 6 Fish Dog 11.4 kg

*****

2364 Kč (207.37 Kč / kg)
ORIJEN Senior Dog 11.4 kg

*****

2107 Kč (184.82 Kč / kg)
ORIJEN Fit & Trim Cat 5.4 kg

*****

1463 Kč (270.93 Kč / kg)
ORIJEN Original Dog 6 kg

*****

1178 Kč (196.33 Kč / kg)
ORIJEN Puppy Large 11.4 kg

*****

2107 Kč (184.82 Kč / kg)
ORIJEN 6 Fish Cat 5.4 kg

*****

1577 Kč (292.04 Kč / kg)
ORIJEN Small Breed Dog 4,5 kg

*****

1162 Kč (258.22 Kč / kg)
ORIJEN Fit & Trim Dog 11.4 kg

*****

2137 Kč (187.46 Kč / kg)
ORIJEN Tundra Dog 11.4 kg

*****

2719 Kč (238.51 Kč / kg)
ORIJEN 6 Fish Dog 6 kg

*****

1443 Kč (240.50 Kč / kg)
ORIJEN Regional Red Cat 5.4 kg

*****

1825 Kč (337.96 Kč / kg)
ORIJEN Regional Red 2 kg
706 Kč (353.00 Kč / kg)
ORIJEN Fit & Trim Dog 6 kg
1228 Kč (204.67 Kč / kg)
ORIJEN Senior Dog 6 kg
1190 Kč (198.33 Kč / kg)
ORIJEN Cat & Kitten 1.8 kg

*****

749 Kč (416.11 Kč / kg)
ORIJEN Puppy 2 kg

*****

581 Kč (290.50 Kč / kg)
ORIJEN Small Breed Dog 1,8 kg

****

571 Kč (317.22 Kč / kg)
ORIJEN Original Dog 2 kg
570 Kč (285.00 Kč / kg)
ORIJEN 6 Fish Dog 2 kg
655 Kč (327.50 Kč / kg)
ORIJEN Fit & Trim Dog 2 kg
647 Kč (323.50 Kč / kg)
ORIJEN Regional Red Cat 1.8 kg
909 Kč (505.00 Kč / kg)
ORIJEN Original Dog 2 x 11,4 kg
4116 Kč (180.54 Kč / kg)
ORIJEN 6 Fish Cat 1.8 kg
813 Kč (451.67 Kč / kg)
ORIJEN Tundra Dog 6 kg

****

1717 Kč (286.17 Kč / kg)
ORIJEN Puppy Large 6 kg
1193 Kč (198.83 Kč / kg)
ORIJEN Tundra Dog 2 kg
749 Kč (374.50 Kč / kg)
ORIJEN Senior Dog 2 kg

*****

589 Kč (294.50 Kč / kg)
ORIJEN Tundra Cat 1.8 kg
981 Kč (545.00 Kč / kg)
ORIJEN Puppy Large 2 x 11,4 kg
4172 Kč (182.98 Kč / kg)
ORIJEN Fit & Trim Cat 1.8 kg
801 Kč (445.00 Kč / kg)
ORIJEN Small Breed Puppy 1,8 kg
579 Kč (321.67 Kč / kg)
ORIJEN Small Breed Puppy 4,5 kg
1166 Kč (259.11 Kč / kg)
ORIJEN Cat Guardian 8 Adult 4,5 kg

*****

1448 Kč (321.78 Kč / kg)
ORIJEN Cat & Kitten 340 g
178 Kč (523.53 Kč / kg)
ORIJEN Regional Red Cat 340 g
201 Kč (591.18 Kč / kg)
ORIJEN Original Dog 340 g
149 Kč (438.24 Kč / kg)
ORIJEN Cat Guardian 8 Adult 340 g
193 Kč (567.65 Kč / kg)
ORIJEN Senior Dog 2 x 11,4 kg
4172 Kč (182.98 Kč / kg)
ORIJEN Tundra Cat 5.4 kg
1954 Kč (361.85 Kč / kg)
ORIJEN Fit & Trim Dog 2 x 11,4 kg
4231 Kč (185.58 Kč / kg)
ORIJEN Kitten Chicken 1,8 kg
755 Kč (419.44 Kč / kg)
ORIJEN Kitten Chicken 340 g
169 Kč (497.06 Kč / kg)
ORIJEN Puppy 340 g
149 Kč (438.24 Kč / kg)
ORIJEN Tundra Cat 340 g
204 Kč (600.00 Kč / kg)
1 2