40 DNÍ NA VRÁCENÍ
Jen u nás!
DOPRAVA ZDARMA!
Objednávky nad 849 Kč

TETRA

TETRA logo

Akvária bezesporu přitahují naši pozornost. V restauracích, kancelářích, čekárnách nebo jednoduše v domácnostech - kdekoli se objeví, vzbuzují zájem. Bez ohledu na typ nebo velikost akvária potřebují všichni majitelé akvárií pro své ryby výrobky špičkové kvality. A těmi jsou: kvalitní krmivo, účinné a bezpečné přípravky pro péči o vodu, spolehlivé technické vybavení. Splněním těchto potřeb se Tetra - váš profesionální partner ve světě akvaristiky - stala úspěšnou.

Ukázat Kategorie

zobrazit filtry

Hmotnost obalu (kg)
  • 0
  • 6
Od Od –
Dodatečné zdravotní přínosy
Cena
Výkon (W)
Objem (l)
Druh
Hmotnost obalu (g)
Objem akvária (l)
Objem jezírka
1 2 3 4
TETRA Pond Sticks 50l

*****

1413 Kč (269.14 Kč / kg)
TETRA TETRAMin 250 ml

*****

102 Kč (40.80 Kč / 100 ml)
TETRA Aqua Safe 500ml
181 Kč (36.20 Kč / 100 ml)
TETRA CO2 Plus 250 ml
161 Kč (64.40 Kč / 100 ml)
TETRA Pleco Tablets 120 ks

**** *

107 Kč (2675.00 Kč / kg)
TETRA Pond Crystal Water 1l

*****

678 Kč (677.60 Kč / l)
TETRA TETRAMin 1 L
268 Kč (268.00 Kč / l)
TETRA Test pH sladkovodní 10 ml
162 Kč (1620.00 Kč / 100 ml)
TETRA Odkalovač GC 30
254 Kč (16933.33 Kč / 100 ml)
TETRA Planta Min 100 ml

*****

74 Kč (74.00 Kč / 100 ml)
TETRA Complete Substrate 10 kg
588 Kč (58.80 Kč / kg)
TETRA PlantaMin 500 ml
253 Kč (50.60 Kč / 100 ml)
TETRA PlantaMin 5 L
1121 Kč (224.20 Kč / l)
TETRA Wafer Mix 100 ml
102 Kč (102.00 Kč / 100 ml)
TETRA Aqua Safe 50ml

*****

44 Kč (88.00 Kč / 100 ml)
TETRA Easy Balance 500ml
224 Kč (44.80 Kč / 100 ml)
TETRA Pond Stelivos Mini 4 L
471 Kč (117.75 Kč / l)
TETRA Pond Flakes 1 L

*****

129 Kč (129.00 Kč / l)
TETRA Wafer Mix 1000 ml
556 Kč (556.00 Kč / l)
TETRA Pond Sticks Mini 1 L

*****

86 Kč (86.00 Kč / l)
TETRA Aqua Vital 250 ml
217 Kč (86.80 Kč / 100 ml)
TETRA Aqua Safe 100 ml
71 Kč (71.00 Kč / 100 ml)
TETRA Rubin 250 ml
125 Kč (50.00 Kč / 100 ml)
TETRA Aqua Safe Start 50 ml
166 Kč (332.00 Kč / 100 ml)
TETRA Pond AlgoSchutz 250 ml
197 Kč (78.80 Kč / 100 ml)
TETRA Rubin granulát 250 ml

*****

169 Kč (67.60 Kč / 100 ml)
TETRA Pond Flakes 10 l
832 Kč (83.20 Kč / l)
TETRA TETRAPro Colour 250 ml

*****

149 Kč (2483.33 Kč / kg)
TETRA TETRAMin 500 ml
187 Kč (1870.00 Kč / kg)
TETRA Pond KOI Sticks 1 L
106 Kč (106.00 Kč / l)
TETRA Wafer Mix 250 ml
190 Kč (1583.33 Kč / kg)
TETRA Pleco 58 Tablety

*****

64 Kč (3200.00 Kč / kg)
TETRA CrystalWater 500 ml
331 Kč (66.20 Kč / 100 ml)
TETRA Pond Multi Mix 1 L
125 Kč (125.00 Kč / l)
TETRA Odkalovač dna GC 50
377 Kč (20944.44 Kč / 100 ml)
TETRA Pond Shrimp Mix 1 L

*****

242 Kč (242.00 Kč / l)
1 2 3 4